Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater
