Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
