Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Choose type
pl: Wybierz typ

en: About
pl: O stronie

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Edit @type
pl: Edytuj @type

en: all languages
pl: wszystkie języki

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Confirm removal
pl: Potwierdź usunięcie
