Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: About
fa: درباره

en: all languages
fa: تمام زبانها
