Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Choose type
ru: Выбор типа

en: About
ru: Информация

en: Behaviors
ru: Поведение

en: Edit @type
ru: Редактировать @type

en: Create new @type
ru: Создать @type

en: all languages
ru: все языки

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ru: Во время генерирования сущности @entity_type @entity_id обнаружена рекурсия. Генерирование прервано.

en: Confirm removal
ru: Подтверждение удаления
