Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: About
az: Haqqında
