Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
