Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: all languages
hy: բոլոր լեզուները
