Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: About
is: Um

en: all languages
is: öll tungumál
