Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: About
jv: Ngenani
