Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: About
km: អំពី
