Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: About
sk: Informácie o

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: all languages
sk: všetky jazyky

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.
