Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: About
sl: O modulu
