Layout Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Create New
uk: Створити нову

en: Labels
uk: Мітки

en: Choose type
uk: Вибір типу

en: About
uk: Про модуль

en: Edit @type
uk: Редагувати @type

en: all languages
uk: всі мови

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type @entity_id виявлено рекурсію. Генерування перервано.
