Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago
