Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Save
gu: સાચવો

en: About
gu: વિશે

en: all languages
gu: બધી ભાષાઓ
