Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: About
hi: के बारे में
