Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Disabled
it: Disattivato

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Labels
it: Etichette

en: About
it: Informazioni

en: all languages
it: tutte le lingue

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
it: Rendering recursivo rilevato per la entità @entity_type @entity_id. Rendering interrotto.
