Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: About
ku: دەربارە
