Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Labels
oc: Etiquetas

en: About
oc: A prepaus

en: Edit @type
oc: Modificar @type
