Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање
