Layout Paragraphs (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op
