Layout Paragraphs (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Labels
bg: Етикети
