Layout Paragraphs (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
