Layout Paragraphs (1.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru
