Layout Paragraphs (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Labels
el: Ετικέτες

en: About
el: Περί

en: all languages
el: όλες οι γλώσσες

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
