Layout Paragraphs (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Labels
eu: Etiketak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: all languages
eu: hizkuntz guztiak
