Layout Paragraphs (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: About
ne: बारेमा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
