Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar
