Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Layout
he: פריסה

en: Labels
he: תוויות

en: About
he: אודות

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: all languages
he: כל השפות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Confirm removal
he: אשרו את ההסרה
