Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: Layout
id: Tata letak

en: About
id: Tentang

en: all languages
id: seluruh bahasa

en: View mode
id: Modus tampilan
