Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту
