Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
