Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: About
ps: په اړه

en: all languages
ps: ټولې ژبې
