Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: About
sq: Informacione
