Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
