Layout Paragraphs (1.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: About
ta: பற்றி

en: all languages
ta: அனைத்து மொழிகளிலும்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
