Layout Paragraphs (1.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Labels
ro: Etichete

en: About
ro: Despre

en: all languages
ro: toate limbile

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ro: Randare recursivă detectată la randarea entității @entity_type @entity_id. Întrerupeți randarea.
