Layout Paragraphs (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
