Layout Paragraphs (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Create New
da: Opret ny

en: Labels
da: Etiketter

en: Move down
da: Flyt ned

en: Move up
da: Flyt op

en: Choose type
da: Vælg type

en: About
da: Om

en: Edit @type
da: Redigér @type

en: all languages
da: alle sprog

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering opdaget under rendering af entity @entity_type @entity_id. Afbryder rendering.
