Layout Paragraphs (1.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Layout
ja: レイアウト

en: Create New
ja: 新規作成

en: Labels
ja: ラベル

en: About
ja: アバウト

en: all languages
ja: 全ての言語

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ja: エンティティ @entity_type @entity_id の描画中に再帰的な描画を検知しました。描画を強制終了します。

en: Confirm removal
ja: 削除を確認
