Layout Paragraphs (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Update
ka: განახლება
