Layout Paragraphs (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: About
te: గురించి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
