Layout Paragraphs (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
