Layout Paragraphs (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Component
eo: Komponanto

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
