Layout Paragraphs (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Component
ka: კომპონენტი
