Layout Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Close
nn: Lukk

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.
