Layout Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
