Layout Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Close
cy: Yn agos

en: @type %title has been updated.
cy: Mae @type %title wedi ei ddiweddaru.
