Layout Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Close
km: បិទ

en: About
km: អំពី

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។
